Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Przodkowie
ID Imię Nazwisko Data ur. Miejsce ur. Data zg. Miejsce zg. Data śl. Miejsce śl. Parafia Stanowisko Pokrewieństwo Uwagi
*II
16 Roch Jankowski 1817 Choiny 1870-01-10 Ostaszewo ca 1834 ? bd gospodarz z Ostaszewa Pradziadek (2) syn Jan (1835-1885)
17 Jadwiga NN 1813 . 1868-12-27 Ostaszewo - Prababcia (2) -
18 Edward Kuciński 1804-03-29 Łęki 1868-12-27 Ostaszewo 1826-02-05 Łęki Pałuki Gospodarz w Łękach Pradziadek (2) córka Paulina (*1838)
19 Józefa Jabłońska 1807 Wróblewko 1877-11-26 Ostaszewo - Prababcia (2) -
20 Ignacy Kowalski ca 1780 Gzy 1850 Gzy 1829-03-03 Gzy Gzy Gospodarz w Gzach Pradziadek (2) syn Paweł (*1830)
21 Zuzanna Bartosiewicz 1796 Garnowo ca.1855 bd - Prababcia (2) -
22 Antoni Matusiak 1793-06-04 Ołdaki/Gzy ca.1850 bd 1825-11-06 Gzy Gzy Gospodarz w Ołdakach Pradziadek (2) córka Józefa (*1838)
23 Barbara Grochowska 1796 Szyszki ca.1850 bd - Prababcia (2) -
24 Bonifacy Borkowski 1781-03-23 Siekluki 1850-11-14 Skołatowo 1803-02 Siekluki Skołatowo Gospodarz w Sieklukach Pradziadek (2) syn Wojciech (1817-1890)
25 Franciszka Zimowłodzka 1788 Żurominek przed 1833 Siekluki - Prababcia (2) -
26 Marcin Włodarski ca 1800 .. 1836 Sarbiewo ca 1823 ? bd Gospodarz w Dłużniewie Pradziadek (2) córka Małgorzata (1833-1890)
27 Domicella Mąkolińska ca 1806 . ca.1860 bd - Prababcia (2) -
28 Ignacy Kanigowski 1813-12-15 Brodowo żyłki 1855-11-14 Sulkowo 1832-11-04 Gąsiorówko Gąsiorowo Gospodarz w Sulkowie Pradziadek (2) syn Franciszek (1839-1912)
29 Marianna Salomea Bodzewska 1809-10-19 Trębki Dwór po 1866 bd Gospodyni Prababcia (2) -
30 Tomasz Jerzałkowski 1815-12-09 Sulkowo 1862 Klukowo ca 1841 ? bd Gospodarz w Sulkowie, Brulinach Pradziadek (2) córka Teofila (1842-1897)
31 Franciszka Ulatowska 1813-06-30 Gąsiorowo ca.1870 bd - Prababcia (2) -
*III
32 Stanisław Jankowski ca 1778 . 1833 Łazy ca 1802 ? bd Gospodarz dziedziczny w Łazach Pradziadek (3) syn Jana (64) i Marianny (65)
33 Magdalena NN ca 1782 . bd bd - Prababcia (3) z d. Kaczyńska
36 Mateusz Kuciński ca 1759 . 1815 Łęki 1790-11-14 Łęki Pałuki Gospodarz w Łękach Pradziadek (3) syn Wojciecha?
37 Franciszka Wojtowska ca 1766 . 1831 Łęki - Prababcia (3) córka Wojciecha?
38 Marcin Jabłoński 1776 . 1833 Kołaczkowo 1799-11-04 Wróblewo Pałuki Gospodarz we Wróblewie Pradziadek (3) -
39 Katarzyna Walkowska 1782 . bd bd - Prababcia (3) córka Walentego?
40 Jan Kowalczyk 1749 Gołymin przed 1782 bd ca.1770 ? bd Gospodarz w Gzach Pradziadek (3) syn Antoniego i Marianny?
41 Anna NN ca 1752 . bd bd - Prababcia (3) -
42 Jan Bartosiewicz ca 1767 . przed 1825 bd 1787 Garnowo Gołymin Strzelec/ekonom w Strzegocinie Pradziadek (3) -
43 Agnieszka Teklińska ca 1770 . bd bd - Prababcia (3) -
44 Mateusz Matusiak al. Kacprzak ca 1760 Gzy przed 1820 Gzy ca.1784 ? bd Gospodarz w Ołdakach Pradziadek (3) -
45 Franciszka NN ca 1760 . 1820 Gzy - Prababcia (3) -
46 Józef Grochowski ca 1770 Skaszewo bd bd 1790-11-14 Szyszki Szyszki Gospodarz w Szyszkach Pradziadek (3) brat jego Mateusz
47 Marianna Idzkowska 1774-02-02 Szyszki bd bd - Prababcia (3) -
48 Stanisław Borkowski 1752 . bd bd przed 1771 ? bd Gospodarz Pradziadek (3) -
49 Elżbieta Rosińska ca 1755 . 1795 Siekluki - Prababcia (3) -
50 Walenty Zimowodzewski ca 1738 . 1800 Żurominek 1762 Żurominek Żurominek - Pradziadek (3) -
51 Katarzyna Krukwa 1740 Żurominek bd bd - Prababcia (3) -
56 Karol Kanigowski ca 1770 . przed 1841 Brodowo 1796-01-24 Górki Witowice Winnica Gospodarz Pradziadek (3) brat Andrzej (1774)?
57 Barbara Szulecka 1778-12-02 Górki Baczki przed 1841 bd Gospodyni Prababcia (3) -
58 Wojciech Bodzewski ca 1779 Kamieńczyk? 1850 Sulkowo 1807 Wyszogród loco Gospodarz w Sulkowie, Gąsiorowie Pradziadek (3) -
59 Julianna Pawłowska ca 1785 . 1853-01-02 Sulkowo Gospodyni Prababcia (3) -
60 Filip Irzyłkowski (Jerzałkowski) ca 1785 Prusinowice 1831-09-15 Bruliny 1813-11-21 Sulkowo Winnica Gospodarz w Sulkowie Pradziadek (3) -
61 Agnieszka Wyrzykowska 1785 Sulkowo 1828-02-13 Bruliny Gospodyni Prababcia (3) -
62 Józef Ulatowski ca 1787 . bd bd 1810-02-25 Skaszewo Szyszki Gospodarz w Gąsiorowie Pradziadek (3) -
63 Jadwiga Marciniak 1788-10-15 Skaszewo bd bd Gospodyni Prababcia (3) -
*IV
94 Michał Idzkowski ca 1753 . przed 1792 bd 1772-02-03 Szyszki Szyszki - Pradziadek (4) -
95 Rozalia Jaskłowska 1753-09-10 Szyszki bd bd - Prababcia (4) c. Jana (190) i Kunegundy (191), nob.
96 Kazimierz Borkowski ca 1722 . 1782 Siekluki ca 1752 ? bd nobiles Pradziadek (4) syn Wawrzyńca i Marianny Sadkowskiej?
97 Domicella NN ca 1725 . bd bd nobiles Prababcia (4) -
102 Antoni Krukwa ca 1716 . bd bd ca 1740 ? bd - Pradziadek (4) -
103 Marianna NN ca 1718 . bd bd - Prababcia (4) -
114 Zygmunt Szulecki 1728-05-01 Ostaszewo 1788-11-06 Górki Baćki 1779-02-13 Górki Baczki Winnica nobiles Pradziadek (4) s. Piotra (228) i Elżbiety (229), nob.
115 Jadwiga Górecka ca 1757 Winnica bd bd nobiles Prababcia (4) c. Józefa (230) i Łucji Chmielewskiej (231)
120 Michał Irzyłkowski (Jerzałkowski) ca 1757 . 1836-06-23 Sulkowo ca 1775 ? bd Gospodarz w Prusinowicach Pradziadek (4) -
121 Rozalia Skibińska ca 1758 Jurzynek? bd bd - Prababcia (4) rodzeństwo Tomasz i Magdalena
122 Jan Wyrzykowski ca 1760 . bd bd ca 1782 ? bd - Pradziadek (4) brat Wawrzyniec (*1764)
123 Elżbieta Pawłówna ca 1766 . bd bd - Prababcia (4) -
124 Walenty Ulatowski ca 1758 . 1820-03-16 Gąsiorowo ca 1780 ? bd Gospodarz w Gąsiorowie, dom nr.6 Pradziadek (4) -
125 Małgorzata Ruszkowska ca 1767 Kęsy? 1807-01-20 Gąsiorowo nobiles Prababcia (4) -
126 Maciej Marciniak ca 1760 . bd bd 1784-11-21 Ruszkowo Gołymin - Pradziadek (4) -
127 Marianna Tomczyk ca 1764 . bd bd - Prababcia (4) -